Jak tanio pożyczyć 2000 zł?

4 lutego 2017

Chwilówki oraz ich powodzenie na rodzimym rynku finansowym spowodowały, że banki postanowiły udzielać niedrogich pożyczek. Jak zatem tanio pożyczyć 2000 zł?

Coraz więcej osób poszukuje nie tylko szybkiej, ale i taniej pożyczki. Często są to również niewygórowane kwoty na bieżące potrzeby. Oferta części banków skłania do zastanowienia i wzięcia pod uwagę ich propozycji.

Czy istnieje tania pożyczka?

Wielu klientów zastanawia się, czy możliwa jest pożyczka bankowa, która jest nieoprocentowana, a dodatkowo nie trzeba płacić ani złotówki za prowizję. W pewien sposób jest to możliwe, choć zawsze pojawiają się mniejsze lub większe obwarowania. Nie zmienia to jednak faktu, że również w banku można tanio pożyczyć 2000 zł.

Niedawno z bardzo ciekawą ofertą wyszedł do klientów bank ING, który oferował 900 zł bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Klient miał wziąć pożyczkę na 900 zł i taką też kwotę oddać. Po bliższym zapoznaniu się z ofertą pozostaje ona nadal atrakcyjna, ale przede wszystkim dla klientów banku, ponieważ skierowana jest do właścicieli rachunku w danej instytucji. Należy również przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej.

Kredyt naprawdę za darmo?

Wielu klientów zastanawia się, jak tanio pożyczyć choćby 2000 zł. Jedną z najbardziej atrakcyjnych obecnie ofert jest propozycja banku BGŻ, według której można pożyczyć całkiem za darmo kwotę 2000 zł. Teoretycznie zero kosztów, czyli brak prowizji, ubezpieczenia oraz innych kosztów. Uzyskuje się kwotę 2000 zł i taką też się oddaje. Można pożyczyć kwotę na rok lub też na krótszy okres, nawet na trzy miesiące.

Jakie są obwarowania tak interesującej oferty? Nie są one duże, ale jednak istnieją i aby się o nich dowiedzieć, trzeba udać się do placówki bankowej. Bank bardzo dokładnie prześwietla dane potencjalnego klienta. Dokonuje przede wszystkim obliczeń, czy dana osoba ma stabilne dochody, ale nie musi być to koniecznie umowa o pracę. Istotne jest dostarczenie ROR- u za ostatnie pół roku.

Kwota 2000 zł nie zostanie przyznana każdej starającej się osobie. Jeśli klient ma dość niskie dochody, bank może zaproponować niższą kwotę aniżeli 2000 zł. Plusem jest możliwość uzyskania pożyczki nawet bez wcześniejszej historii kredytowej w BIK. Minusem fakt, że jeśli w historii wystąpił jakiś problem, pożyczka nie zostanie udzielona. Ważną informacją jest fakt, że nie ma potrzeby zakładania konta w banku BGŻ.

Każdy, kto zada sobie pytanie, jak tanio pożyczyć 2000 zł, powinien najpierw sprawdzić ofertę banków, które oferują często naprawdę dobre warunki, zwłaszcza swoim klientom.