Infolinia mBank

Infolinia-mBank

By skontaktować się z mBankiem, warto skorzystać z elektronicznego bądź telefonicznego kontaktu. Sprawdź numer na infolinię banku.

Oferta banków internetowych jest tańsza i korzystniejsza, a przynajmniej taka powinna być, bowiem banki elektroniczne nie zatrudniają tak wielu ludzi jak banki tradycyjne i nie mają na utrzymaniu tylu placówek. Poszukując jak najkorzystniejszych produktów i usług, warto sprawdzić oferty banków elektronicznych.

Nie wychodząc z domu

Banki elektroniczne mają coraz więcej klientów. Gdy sprawdzimy rankingi najlepszych kont czy kredytów, okaże się, że na ich czele znajdują się oferty banków elektronicznych. Bankowość elektroniczna funkcjonuje już nie tylko w bankach typowo internetowych, ale również w tradycyjnych. Wybierając najkorzystniejsze oferty produktów bankowych, należy je dokładnie analizować. Obecnie nie wychodząc z domu, można założyć konto, kontrolować swoje finanse, składać dyspozycje finansowe, złożyć wniosek o kredyt czy założyć lokatę. Można to zrobić przez Internet albo telefonicznie.

Do mBanku można dzwonić

Klienci mBanku mogą dzwonić pod wskazane numery infolinii:

  • 801 300 800 – telefony stacjonarne w Polsce,
  • (48) 426 300 800 – telefony komórkowe i stacjonarne z całego świata,
  • 793 300 800 – telefony komórkowe,
  • 691 362 265 – telefony komórkowe.

Wszystkie wymienione infolinie dostępne są przez 24 godziny na dobę, można więc dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Bank zapewnia, że żaden sygnał od klienta nie zostanie pominięty. Każdy zostanie dokładnie rozpatrzony.

Jak zgłosić szkodę?

Bank przygotował również szczegółową informację na temat tego, jak zgłosić szkodę. Można się z tym (a także z informacjami na temat likwidacji szkody) zapoznać po zalogowaniu się na adres: zgłoszenieszkody.com.pl. W celu ułatwienia klientom zgłaszania szkód mBank uruchomił również dwie infolinie:

  • 801 88 44 44 – dla telefonów stacjonarnych,
  • (48) 22 459 10 00 – dla telefonów komórkowych z całego świata.

Klienci chwalą infolinię mBanku

Klienci chwalą kontakt z bankiem – zarówno elektroniczny, jak i telefoniczny. Chodzi nie tyle o produkty bankowe, ile o szybkość reagowania na problemy. To dobry znak. Banki, które stawiają na kontakt z klientami, mogą być o nich spokojne. Z pewnością nie uciekną oni do innych banków, skoro w swoim są przyzwoicie i przyjaźnie obsługiwani. Oczywiście, nie wszystkie opinie są pozytywne, ale nigdy nie było tak, że każdy jest zadowolony. Ważne jest to, by za pośrednictwem infolinii oraz Internetu szybko i skutecznie skontaktować z bankiem.

… lub rozmowa

Jeżeli ktoś chciałby mieć nieco inny kontakt z mBankiem, może porozmawiać z jednym z jego ekspertów. Istnieje wygodna forma kontaktu z doradcą bankowym bez konieczności wychodzenia z domu. Ekspert Online to nowoczesny rodzaj kontaktu elektronicznego. Aby z niego skorzystać, wystarczy wejść na stronę banku i wybrać rodzaj rozmowy.

Jak tanio pożyczyć 2000 zł?

Jak-tanio-pożyczyć-2000-zł?

Chwilówki oraz ich powodzenie na rodzimym rynku finansowym spowodowały, że banki postanowiły udzielać niedrogich pożyczek. Jak zatem tanio pożyczyć 2000 zł?

Coraz więcej osób poszukuje nie tylko szybkiej, ale i taniej pożyczki. Często są to również niewygórowane kwoty na bieżące potrzeby. Oferta części banków skłania do zastanowienia i wzięcia pod uwagę ich propozycji.

Czy istnieje tania pożyczka?

Wielu klientów zastanawia się, czy możliwa jest pożyczka bankowa, która jest nieoprocentowana, a dodatkowo nie trzeba płacić ani złotówki za prowizję. W pewien sposób jest to możliwe, choć zawsze pojawiają się mniejsze lub większe obwarowania. Nie zmienia to jednak faktu, że również w banku można tanio pożyczyć 2000 zł.

Niedawno z bardzo ciekawą ofertą wyszedł do klientów bank ING, który oferował 900 zł bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Klient miał wziąć pożyczkę na 900 zł i taką też kwotę oddać. Po bliższym zapoznaniu się z ofertą pozostaje ona nadal atrakcyjna, ale przede wszystkim dla klientów banku, ponieważ skierowana jest do właścicieli rachunku w danej instytucji. Należy również przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej.

Kredyt naprawdę za darmo?

Wielu klientów zastanawia się, jak tanio pożyczyć choćby 2000 zł. Jedną z najbardziej atrakcyjnych obecnie ofert jest propozycja banku BGŻ, według której można pożyczyć całkiem za darmo kwotę 2000 zł. Teoretycznie zero kosztów, czyli brak prowizji, ubezpieczenia oraz innych kosztów. Uzyskuje się kwotę 2000 zł i taką też się oddaje. Można pożyczyć kwotę na rok lub też na krótszy okres, nawet na trzy miesiące.

Jakie są obwarowania tak interesującej oferty? Nie są one duże, ale jednak istnieją i aby się o nich dowiedzieć, trzeba udać się do placówki bankowej. Bank bardzo dokładnie prześwietla dane potencjalnego klienta. Dokonuje przede wszystkim obliczeń, czy dana osoba ma stabilne dochody, ale nie musi być to koniecznie umowa o pracę. Istotne jest dostarczenie ROR- u za ostatnie pół roku.

Kwota 2000 zł nie zostanie przyznana każdej starającej się osobie. Jeśli klient ma dość niskie dochody, bank może zaproponować niższą kwotę aniżeli 2000 zł. Plusem jest możliwość uzyskania pożyczki nawet bez wcześniejszej historii kredytowej w BIK. Minusem fakt, że jeśli w historii wystąpił jakiś problem, pożyczka nie zostanie udzielona. Ważną informacją jest fakt, że nie ma potrzeby zakładania konta w banku BGŻ.

Każdy, kto zada sobie pytanie, jak tanio pożyczyć 2000 zł, powinien najpierw sprawdzić ofertę banków, które oferują często naprawdę dobre warunki, zwłaszcza swoim klientom.